Filibeden Toprak getirilecek Mudurnu Milli eğitim Müdürlüğünün projesi olan bulgaristan gezisinde son ...           • Mudurnu Milli Eğitim Müdürlüğü Bulgaristan Yolcusu NTVIS Proje son toplantısı Varna"da Mudurnu Milli Eğitim Müdürlüğü Bulgarista...           • Dört Gün Sizlerden Ayrı Olmanın Nedeni dört gün hastanede yaşam savaşı veren babam için sizlerden ayrı kaldım,kusura bak...           • Bolu Milletvekili Tanju Özcan Mudurnu'da Bolu Milletvekili Tanju Özcan CHP lilerle Toplandı. Mudurnu chp teşkilatı ile bir araya gele...           • Yeniceşıhlar Köyü Taş Ocağı işletme ruhsatının iptali BASIN BİLDİRİSİ  Sayın Kamuoyu’nun Dikkatine;  Yeniceşıhlar Köyü sakin...           • Mudurnu Konakları Ziyaret Edildi Tarihi osmanlı kasabası olan Mudurnu,konakları ile ünlendi.Sakarya orman bölge müd&...           • Mudurnu Tarihi Keyvanlar Konağında İftar Mudurnu gelenekleri sürdürülüyor.Mudurnu'nun yıllara meydan okuyan konaklarınd...           • Emniyet Personeline Yeni İsim Mudurnu Emniyet personeline yeni bir kadro daha eklendi.Mudurnu'da görevli polis memuru Sabri...           • Telefonlu Dolandırıcılar Taşkesti'ye Dadandı  Son anda ziraat bankasından para yatırmaya gelen yaşlı adama vezne görevlisinin dikkati...           • İlçe Milli Eğitim İftarı Hacı Abdullahlar Konağında İlçe Milli Eğitim İftarı Hacı Abdullahlar Konağında yaptı. İlçe Milli Eğitim Mü...           
Anket
?>
Site İçi Arama
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Reklam

Reklam
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
İstatistikler
Toplam: 377173
Aktif: 19
Bugün: 595
Dün: 1324
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

Mudurnu Yatılı Bölge Ortaokulu Kız Futbol Takımı İl Birincisi

 

 


Mudurnu Yatılı Bölge Ortaokulu Kız Futbol Takımı İl Birincisi

Mudurnu Yatılı Bölge Ortaokulu Kız Futbol Takımı Bolu Köroğlu Ortaokulu Kız Futbol Takımını yenerek İl Birincisi oldu.

2012-2013 Eğitim öğretim yılında Bolu'da ortaokullar arası YILDIZ KIZLAR futbol turnuvası düzenlendi.Bolu Karaçayır futbol sahasında oynanan maçta Turnuvaya 2 takım kıyasıya mücadele verdi.Mudurnu YBO ve Köroğlu Ortaokulu 90 dakika içinde amansız çalışarak 1-1 berabere kalan takımlar penaltı atışları ile Mudurnu ybo 1-0 kazanmış oldu.Kupayı alan öğrenciler kaptan Sena İmren "başarılı bir futbol sergiledik,şanslıydık ,spordur arkadaşlarıma teşekkür ediyorum çok emek sarfettiler ve başardılar"dedi.

 Okul müdürü Cemali Özlü " takımı çalıştıran beden eğitimi öğretmenimiz Serkan YAVUZ'u ve öğrencilerimizi can-ı gönülden tebrik eder, başarılarının devamını dileriz"dedi.

 

Haber tarihi: 22 / 02 / 2013
Haber Okunma: 1456
Haber Yorumları: 2


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
 

 

 
Önceki: Yeniceşıhlar Taş Ocağı Yolunda Arbede
Sonraki: Kayalar Yollara Yuvarlandı
Bu içeriğe yapılan yorumlar (2 Yorum)


2 - Ahmet Yurt 22/02/2013

Mudurnu YBOO her zamanki gibi farkını göstermiş. Görevli öğretmenimizi ve öğrencilerimizi tebrik ederim.


1 - Cemali ÖZLÜ 22/02/2013

Okulumuzun isminin duyurulmasında emeği geçen herkesi kutluyorum.
Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


Bolu Firma Rehberi

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım Cihan Yasin AKSAN Haber ve Yazılar: İlhami ÇETİN