Yorumsuz Bir Kaza Fotoğrafı Akşam üzeri önümde an ve an olan bu kaza neyin nesidir anlayamadan apar topar,iki d...           • ON Gündür Telefon ve İnternet yok Dört köy muhtarı isyanlarda; Mudurnu kavallar,kacık,vakıfaktaşimamlar köy muhtarla...           • Vurulan Aydın Eryılmaz Toprağa veriliyor Dün gece  Mudurnu yıldız entegre tesisleri yanındaki gölet restaurant çıkışı...           • Mudurnu'da Silahlar Konuştu:Bir Ölü;Bir Yaralı Mudurnu'da Vurgun:Bir Ölü;Bir Yaralı; Mudurnu Yıldız entegre yanında bulunan Gölet...           • 20 Aç Köpek Üç Keçi Parçaladı**video ** Başıboş gezen 20 Aç Köpek köyde Üç Keçi Parçaladı; K&o...           • Abant Yağmura Teslim Abant Yağmura Teslim oldu; Etkili yağmur nedeniyle at ve faytonlar çalışmadı,abant severle...           • Esenkaya Köyünde Yangın Mudurnu Esenkaya köyünde  yangın başladı. Mudurnu Esenkaya köyünde ot sa...           • Mudurnu'da Türk Musikisi Topluluğu Konser Verdi ***video*** Bolu Belediyesi Türk Musikisi Topluluğu Şef Rıfat Günen Yönetiminde Ahilik Haf...           • Onur Suzan Çelik Evlendi Mudurnu CP tavukculuk veteriner hekimi Seyfi  Tülin Çelik oğlu Onur Çelik ...           • Kurbanlıklar Pazara İndi ***video ** Mudurnu hayvan pazarında yoğun pazarlıklar yapılarak kurban bayramına bir hafta kala kurban almak ...           
Anket
?>
Site İçi Arama
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Reklam

Reklam
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
İstatistikler
Toplam: 414650
Aktif: 11
Bugün: 175
Dün: 3167
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

Emitt Fuarında Sakarya Valisi ve Eşi Kolları Sıvadı Helva Çekti

 

 


EMİT Fuarında sakarya valisi Mustafa Büyük ve eşi E.Hayriye Büyük 15 kişilik pişmaniye ekibine  eşlik ederek pişmaniye yapımını gerçekleştirdiler.

Görsel olarak büyük bir tepsi üzerinde açılan  pişmaniye çekme usulü ile kıvama getirildi.Kendi elleri ile yaptıkları pişmaniyeyi vali ve eşi taddı güzel oldu dedi.

Sempatik ve güler yüzlülüğü ile dikkat çeken sakarya valisi Mustafa Büyük halkın içinde olduğunu davranışlarıyla gösterdi.

Haber tarihi: 26 / 01 / 2013
Haber Okunma: 1347
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

MUDURNU TARIM KREDİ KOOPERATİFİ MÜDÜRÜ SELAHATTİN IŞIK

Tüm çiftçi ve Mudurnu'lu vatandaşlarımızın mübarek kurban bayramını kutlar herkese hayırlara vesile olmasını mudurnu Tarım kredi olarak Allah'tan dileriz.
Bu vesile ile 2014 yılında siz değerli mudurnu'lara hizmetlerimiz devam edecek olup. Bize sormadan kömür, gübre, zirai alet, tohum ile tüm ihtiyaçlarınızı almayın her türlü sorunlarınızı sonuçlandırmak için bize ulaşın .

Taksitli ve faizsiz devre sonuna kömür satışı devam etmektedir.

Reklamlarınızı yayınlayalım,müşterileriniz sizi bulmak için uğraşmasın

Yeni internet sayfa stilimizle tüm esnafları reklam vermeye davet ediyoruz
Önceki: Yeniceşıhlar Taş Ocağı Yolunda Arbede
Sonraki: Emitt Fuarında Mudurnu Bindallısı Gelin Tacı Beğeni Aldı
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


Bolu Firma Rehberi

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım Cihan Yasin AKSAN Haber ve Yazılar: İlhami ÇETİN